IX Powiatowy Przegląd Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce – zaproszenie

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Wójt Gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce zapraszają do wzięcia udziału w IX Powiatowym Przeglądzie Tradycji Wielkanocnych w Sosnówce. Przegląd odbędzie się 26 marca 2023r. w Szkole Podstawowej im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Sosnówce o godz. 14.00.

Podczas Przeglądu zostaną przeprowadzone tradycyjne konkursy: na palmę i pisankę oraz stół wielkanocny. Do udziału w konkursach zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Zachęcamy również chóry i zespoły do udziału w Przeglądzie Pieśni Wielkanocnej oraz twórców ludowych do prezentacji i sprzedaży wielkanocnych na kiermaszu.

Szczegółowych informacji udziela Pani Jolanta Mikulska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce: 83 379 30 57 lub 696 033 448, e-mail: gok_sosnowka@tlen.pl. Regulaminy znajdują się na stronach internetowych: www.sosnowka.naszgok.pl oraz www.sosnowka.pl lub poniżej:

Regulamin Palma i Pisanka Zgłoszenie palma i pisanka

Regulamin Przegląd Pieśni