Konsultacje projektu Programu współpracy Powiatu Bialskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na rok 2025.

Na podstawie uchwały Nr 69/2024 Zarządu Powiatu w Białej Podlaskiej z dnia 9 października 2024 roku rozpoczynamy konsultacje projektu Programu współpracy Powiatu Bialskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na rok 2025.

Będzie to podstawowy dokument określający politykę władz powiatu w odniesieniu do organizacji pozarządowych i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.

Zachęcamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, związków stowarzyszeń oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na terenie Powiatu Bialskiego do przesyłania uwag, sugestii i propozycji zmian do projektu Programu.

W tym celu prosimy o wypełnienie formularza ankiety.

Propozycji oczekujemy w terminie do 23 października 2025 r.

Uwagi należy przesłać na adres zdrowie@powiatbialski.pl .