Kampania Kuriera Lubelskiego skierowana do jednostek samorządu terytorialnego województwa lubelskiego.

Doradcy klimatyczni Powiatu Bialskiego w ramach działań edukacyjno – informacyjnych promujących budowanie postaw proekologicznych zachęcają jednostki samorządu terytorialnego do wzięcia udziału w inicjatywnie Kuriera Lubelskiego „Eco Gmina”.

Przed nami to już III edycja projektu zainicjowanego przez Polska Press Sp. z o. o. Oddział
w Lublinie wydawcę Kuriera Lubelskiego, którego celem jest wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej zaangażowanych gmin w działania na rzecz ochrony środowiska.

Uroczysta Gala, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia odbędzie się
12 września 2024 r. o godz. 13.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.
Na Galę zaproszeni zostaną wszyscy włodarze województwa lubelskiego oraz przedstawiciele instytucji działających na rzecz środowiska jak również przedstawiciele świata nauki. Uroczystość poprzedzona będzie debatą. Wydarzenie to idealna okazja do spotkania, wzajemnego poznania się i wymiany dobrych praktyk.

Projekt „Nasze Dobre Lubelskie” to największa medialna prezentacja produktów i usług, będąca częścią ogólnopolskiego projektu realizowanego w dziennikach i serwisach
Polska Press Grupy w ramach inicjatywy „Eco Gmina”. Atrakcyjna forma promocji tego co NASZE DOBRE – czyli produktów, usług i przedsięwzięć z naszego regionu, które wyróżniają się jakością i cieszą uznaniem klientów, stanie się prawdziwą wizytówką województwa, powiatu lub gminy.

Zapraszamy do udziału w tym prestiżowym przedsięwzięciu.

Zainteresowane jednostki samorządu terytorialnego proszone są o wypełnienie załączonej ankiety w terminie do 02.08.2024 r.
i odesłania jej na adres mailowy: marketing@kurierlubelski.pl

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Projekt „Doradztwo klimatyczne na terenie Powiatu Bialskiego” współfinansowany jest
ze środków Unii Europejskiej w ramach naboru nr FELU.03.02-IZ.00-002/23 Priorytetu III Ochrona zasobów środowiska i klimatu, Działania 3.2 Dostosowanie do zmian klimatu i zapobieganie powodziom i suszy (typ projektu 5) programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.